Alışveriş Sepeti

Hesaplarım

Sitemize üye olmak ücretsizdir. Ana sayfada sağ üst köşede bulunan üye ol butonu üzerine basarak açılan pencereye E-posta adresinizi ve şifrenizi yazarak siteye üye olabilirisiniz. Alışveriş yapmadığınız sürece sizden başkaca bir bilgi talep edilmeyecektir.

Üye olmadan sepete istediğiniz ürünleri atabilirsiniz ama sepetinizdeki ürünleri satın almak için üyelik bilgilerinizin eksik olanlarını doldurmanız gerekmektedir.  

suleymaniyevakfi.com ya da bankanız, gerekli gördüğü durumlarda sipariş onayı için sistemde kayıtlı olan telefon numarasından kredi kartı sahibine ulaşmaya çalışır Böyle bir durumda, telefon numarasına ulaşılamazsa kredi kartı sahibinin güvenliğini sağlamak için sipariş iptal edilebilir. 

Sipariş iptaliyle ilgili bilgiler, sipariş sahibinin üyeliği sırasında kayda alınan e-posta adresine gönderilir. Siparişlerinizin banka tarafından onaylanabilmesi için, bankanızda ve sitemizde kayıtlı kişisel bilgilerinizi güncellemeyi unutmayın!

Üyeliğinizi iptal etmek için "Üyelik Bilgilerim" bölümünde bulunan "Üyeliğimi İptal Et" seçeneğini seçerek iptal sürecinizi başlatabilirsiniz. Üyelik iptal işlemleriniz Müşteri Hizmetlerimiz tarafından gerçekleştirilememektedir. 

Sitemize üye olduktan sonra dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Üye olmak için ana sayfamızdaki “Yeni Üye” butonuna tıklamanız yeterli. Üyeliğimiz ücretsiz dir. Üyelik formunu doldurduktan sonra beğendiğiniz ürünleri sepete ekle butonuna tıklayarak satın alma aşamasına gelmeden  alışverişe başlayabilirsiniz.

İstediğiniz  ürünleri seçtikten sonra “Alışverişi Tamamla” butonuna tıkladığınızda “Sipariş teslimat Bilgileri” ekranına gelirsiniz.
 
Teslimat ve fatura adresi bilgilerini doldurduktan sonra sayfanın altından kargo tercihinizi seçebilirsiniz 
Devam Et” butonuna basarak Ödeme ekranında kredi kartı bilgilerinizi doğru şekilde girin. 
Eğer taksitlendirme yapacaksanız, kart bilgilerinizi girdikten sonra sayfanın altında size gösterilecek taksit seçeneklerinden birini seçmelisiniz 

Kredi kartıyla ödeme yapmayacaksanız, bu seçeneğin yanındaki “Havale/EFT” butonuna tıklayın ve açılan ekranda size sunulan bankalardan birini seçip hesap numarasını not edin .

Kredi kartı ya da banka havale bilgilerini doldurduktan sonra “Devam Et” butonuna tıklayıp sipariş onay ekranına geçin
Ekranın sağ üst tarafında bulunan  “Siparişi Onayla” butonuna sadece bir defa tıklayıp işlemi onaylayın. 
Açılan yeni sayfada size sistem tarafından bir sipariş numarası verilir. 
Üye girişi yaptıktan sonra ana sayfamızın sağ üst köşesinde göreceğiniz “Sipariş Takibi” sekmesinden siparişinizle ilgili bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz

Şifrenizi unuttuğunuz ya da bilmediğiniz durumlarda, giriş sayfasında bulunan "Şifremi Unuttum" butonuna tıklamanız ve sistemimize üye olduğunuz e-posta adresinizi açılan sayfadaki kutuya yazmanız yeterlidir. Yeni şifre belirlemek için gerekli olan link e-posta adresinize gönderilecektir. Bu linki tıklayarak yeni bir şifre belirleyebilir, daha sonraki girişlerinizde güvenle kullanabilirsiniz.  

Kayıtlı E-Posta adresinizi unuttuysanız yeni bir E-Posta adresiyle sistemde yeni bir üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Bunun için nasıl üye olabilirim maddesine bakınız.

Siparişleriniz ayrı ayrı alındığı ve faturalandığı için iki ayrı siparişinizi size tek bir kargo çıkışı ile gönderememekteyiz.