Alışveriş Sepeti

Kurumsal

Süleymaniye Vakfı yayınları yalnızca internetten satış yapan bir yayınevi değil, aynı zamanda hayatımızla ilgili konularda Kur’an-Sünnet bütünlüğünde herkese açık bir bilgi merkezi olabilmek arzusundadır.

Süleymaniye Vakfı Yayınları’nda, satın alma mecburiyeti olmadan da sınırsız şekilde ve arzu ettiğiniz sıklıkta misafirimiz olabilir, yayınlarımızı tanıyıp inceleyebilir, eserleri satın alabilirsiniz.

Süleymaniyevakfi.com niçin kuruldu?

Okuyucu aradığı kitapları oturduğu yerden rahatça bulabilsin diye kuruldu.

Süleymaniye Vakfı bildiğimiz bir sözü ele aldı:”Anlamak için oku”.

Okuyucu yayınlarımızı aradığında bulsun; aradığını zamanında ve en uygun şartlarda bulsun diye kuruldu.

Süleymaniye Vakfı Yayınları, herkes, indirilmiş kitap (Kur’an) ile yaratılmış kitap(Fıtrat)arasında ilişki kurarak dünyasında olanı biteni takip edebilecek eserleri neşretsin diye kuruldu.

Süleymaniye Vakfı’nın diğer siteleri de, okuyucu, okuduğunu paylaşabilsin ve tartışmasını (bilgi ve kitap sohbetini) yapabilsin diye kuruldu.

Süleymaniye Vakfı Yayınları’nı kim kurdu?

Süleymaniye Vakfı Yayınları’nı 1993 den beri Süleymaniye’de Din ve Fıtrat Araştırmaları yapan Süleymaniye Vakfı tarafından kuruldu.

Süleymaniye Vakfı Yayınları okuyucunun, bilgi kirliliği problemini bilen, yaşayan; bilgiyi problem çözme, ihtiyaca cevap verme anlayışıyla ortaya çıktı.