Alışveriş Sepeti

Sipariş Takibi

Mail adresinize gönderilen ve sipariş özetinizde yer alan Sipariş numaranız ile dilerseniz suleymaniyevakfi.com ana sayfasından üye girişi yaparak ürününüzün hangi aşamada veya nerde olduğunu takip edebilirisniz. 

EFT / Havale ile yapılan ödemelerin onaylanabilmesi için ödeme dekontunuzun üzerinde mutlaka sipariş numaranız yazmalıdır. Sipariş nosu yazılmadığında sizin vereceğiniz bilgiler doğrultusunda bilgiler kontrol edilerek sipariş onayı gerçekleşecektir. 

Ödeme seçeneklerini sipariş oluşturma aşamasında sadece siz belirleyebilirsiniz. Verdiğiniz siparişle ilgili ödeme seçeneğine sonradan müdahale etmemiz mümkün değildir.

Bu nedenle siparişiniz onaylanmadan önce, işaretlemiş olduğunuz ödeme şeklini kontrol edin. Taksit seçeneği belirlenmemiş olan siparişleriniz peşin ödeme olarak kabul edilir ve daha sonradan taksitli ödemeye dönüştürülemez.

 

Siparişiniz tarafımızdan kargo firmasına teslim edildikten sonra size SMS ve e-posta yoluyla kargo takip bilgileriniz iletilir. Bu bilgilendirme size ulaşmadı ise Sipariş Takibi sayfanızdan kargo bilgilerinize ulaşabilirsiniz. Nasıl Yapılacak 

Sitemizden yaptığınız Kredi kartlı alışverişlerde, kredi kartı güvenliğinizi sağlamak için banka onayına ihtiyacımız var. Onay süreci şu şekilde işler;

Kredi kartları güvenlik birimi, gerek duyduğunda bankada kayıtlı kişisel bilgilerinizde yer alan sabit telefon numaralarından size ulaşarak sipariş onayı alır ve bize iletir.

Sipariş onayı sistemimizde göründüğünde, siparişiniz hemen hazırlanır ve kargoya teslim edilir.

Siparişiniz 2 günü aşan sürede onay alamamışsa; bankanız, kendi sistemlerinde kayıtlı bulunan sabit telefon numaralarından sizi aramış; fakat ulaşamamış demektir.

Bu durumda, bankanızı arayarak kişisel bilgilerinizi güncellemenizi ve kredi kartı güvenlik birimine size en kısa sürede ulaşabilecekleri sabit bir telefon numarası vermenizi öneririz.

Sitemize Sitemizden yaptığınız Havale / Eft Tercihli alışverişlerde banka havale / Eft onayı beklenmektedir. 

Sipariş ettiğiniz ürünler stoklarda mevcutsa 2 iş günü için de kargoya verilir. Stokta olmayan veya eksik ürünler için müşteri hizmetleri tarafından e-mail veya telefon yoluyla tarafınıza ulaşılarak bilgilendirme yapılacaktır.   

Siparişinizi oluşturma aşamasında tercih ettiğiniz kargo firmasını, sipariş verildikten sonra değiştirememekteyiz. Seçtiğiniz kargo firması teslimat adresinize teslimat yapmıyor ise siparişinizi iptal ederek yeniden sipariş verebilirsiniz.

Sipariş formunda belirlediğiniz teslimat adresiniz sadece ürününüz henüz tedarik sürecinde iken değiştirilebilir. Ürününüz kargoya verildikten sonra teslimat adresi değişikliği yapılamaz.

Kargo firmalarıyla yaptığımız anlaşmaya göre kargo şubesinden teslimatımız bulunmamaktadır. Ürünlerin teslimatı belirlediğiniz teslimat adreslerine yapılır. 

Sipariş verdiğiniz ürünler bekletilmeden paketlenerek kargo ile adresinize gönderilmektedir. Maalesef siparişleriniz için teslimat tarihi belirleyemezsiniz. 

Siparişlerinizde tek bir teslimat adresi kaydı alınabilmekte olup aynı siparişte bulunan farklı ürünler farklı teslimat adreslerine teslim edilememektedir.

Sipariş Siparişleriniz için kargo teslimatı tercihinde bulunduysanız teslimat saati belirleyememekteyiz. Teslimatlar kargo firmasının çalışma saatleri içinde size teslim edilecektir.