Alışveriş Sepeti

Sipariş İptali

Siparişinizdeki ürünler henüz tedarik aşamasında ise siparişinizi yine online olarak iptal edebilirsiniz. Sipariş Takibi sayfanızda bulunan "Sipariş İptal" butonuna basarak tüm siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Siparişinizdeki ürünler henüz tedarik aşamasında ise siparişiniz içindeki ürünleri yine online olarak değiştirebilirsiniz. 
Ödeme işlemleriniz, sipariş oluşturma anında tamamlandığı için ürün değişim işleminde seçtiğiniz yeni ürün fiyatının, siparişinizdeki ürün fiyatı ile aynı ya da daha düşük tutarda olması gerekir daha yüksek tutarda bir ürünle değişim yapılamamaktadır 

Siparişinizdeki ürünü değiştirmek için "Sipariş Detay" sayfanıza girerek bir ya da birkaç ürün iptali gerçekleştirebilirsiniz. 

Ödeme işlemleri siparişinizi oluşturma aşamasında tamamlanmakta olup nihai sipariş olarak bize ulaşmaktadır Bu sebeple mevcut siparişinize yeni ürün eklenememektedir. Dilerseniz sitemizden ayrıca sipariş verebilirsiniz.

İptal işlemini tamamladığınızda iptal edilen ürünler ile ilgili bilgi aynı anda e-posta adresinize gönderilir 

Ödeme şekli “Kredi Kartı” ve tercihiniz “Para İadesi” ise; ödemeniz online olarak hemen kredi kartınıza yapılacaktır ve tarafınıza e-posta ile bilgi verilecektir 

Ödeme şekli “Havale/EFT” ve tercihiniz “Para İadesi” ise; bildirimde bulunduğunuz IBAN hesabınıza paranız 1 iş günü içinde geri ödenir. Eğer kayıtlı bir IBAN no. bilgisi yoksa, kayıt etmek için tıklayın.

 

İptal seçeneğini gölge olarak görüp üzerine tıklayamıyorsanız, bu ürün adresinize gönderim için kargoya teslim edilmiş olduğundan artık iptal işlemi tarafımızdan yapılamaz. 
Eğer üründen vazgeçtiyseniz ürünü kargodan teslim almamanızı ya da teslim aldıysanız ‘İade Başvurusu’ seçeneğiyle "Sipariş Takip" sayfasından talepte bulunmanızı rica ederiz. 
Bu durumda ürün bedeli, ürünün tarafımıza hasarsız ve eksiksiz olarak iadesinden sonra tercihiniz doğrultusunda 2 iş günü içinde size geri ödenecektir.

Siparişiniz iptal edildiğinde ödemiş olduğunuz tutar kredi kartınıza ya da hesabınıza online olarak geri ödenmektedir Bu sebeple, iptal edilen siparişiniz yeniden aktif edilememektedir. Dilerseniz online olarak yeniden sipariş verebilirsiniz. 

Sipariş formunda belirlediğiniz teslimat adresiniz sadece ürününüz henüz tedarik sürecinde iken değiştirilebilir.

Ürününüz kargoya verildikten sonra teslimat adresi değişikliği yapılamaz. 

Siparişinizdeki teslimat adresini  değiştirmek için "Sipariş Detay" sayfanıza girerek  işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sipariş oluşturma aşamasında belirlediğiniz fatura ismi ve adresi değiştirilemez. Bu nedenle siparişinizi onaylama süreci içinde size gösterilen sayfalarda fatura adresinizi kontrol etmeli ve siparişinizi bu şekilde onaylamalısınız. 

Sipariş formunda belirlediğiniz fatura adresiniz sadece ürününüz henüz tedarik sürecinde iken değiştirilebilir. Ürününüz kargoya verildikten sonra fatura teslimat adresi değişikliği yapılamaz.  

Siparişinizdeki Fatura teslimat adresini  değiştirmek için "Sipariş Detay" sayfanıza girerek  işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.