Warning: 42000, 1064, You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'AND u.aktif=1 ORDER BY u.sira ASC LIMIT 20' at line 4 SELECT u.uid,u.slug,u.baslik,u.kisa_aciklama,m.dosya_adi AS resim,u.satis_fiyati,u.piyasa_fiyati,u.para_birimi,u.birim_ritmi FROM urunler AS u LEFT JOIN medyalar AS m ON u.uid=m.localid AND m.modul='urunler' AND m.is_cover=1 AND m.tur='oresim' AND m.aktif=1 WHERE u.kategori = AND u.aktif=1 ORDER BY u.sira ASC LIMIT 20 in /var/www/virtual/suleymaniyevakfi.com/htdocs/ezsql/ez_sql_pdo.php on line 165 Kur'an Işığında İsa Mesih Beklentisi - ürünü suleymaniyevakfi.com
Alışveriş Sepeti

Kitap Detayı

Kur'an Işığında İsa Mesih Beklentisi

Kısa Bilgi

Kur'an Işığında İsa Mesih Beklentisi

Yazar: Fehmi İlkay Çeçen

Stok Bilgisi: 150 adet

-29% 7 TL
5 TL
 

Dünyanın kurtarıcılarla dolu olmasına rağmen sıkıntıların daha da artması ne kadar ilginç değil mi? Her ideoloji, her din insanın dünyada ve ahirette kurtuluşunu vaad ettiği halde insanlığın buhranlar içerisinde kıvranması çok tuhaf değil mi?

Her sistem refah, özgürlük, eşitlik, huzur vs. sloganlarla harekete geçer fakat bir müddet sonra bozulmalar o sistemin ya da fikir akımının çöküşüyle sonuçlanır, kurtarıcılar birden bire buhar olur. İnsanlık kurtartıcıların ve kurtarıcı sandıkları fikir akımlarının işe yaramadığını ağır bedeller ödedikten sonra öğrenir. Tarih bunun tanığıdır.

Türkiye Finans logosu
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 5 TL 5 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
1 5 TL 5 TL